| Vraagprijs | : € Verkocht |
| Bouwjaar | : 06-2013 |
| Kilometers | : 136.445km |
| Kleur | : Zwart Metallic |
| Brandstof | : Benzine |
| Transmissie | : Automatisch |
| Vermogen | : 135kW / 184PK |
Optielijst Mercedes-Benz:
Fraai uitgevoerd Mercedes-Benz E-Klasse Estate 200 Avantgarde Black Optic. Voorzien van een aantal aantrekkelijke opties; 19 inch AMG velgen, Zwart half-lederen bekleding, LED Koplampen, LED Dagrijlichten, Parkeersensoren voor + achter, Stoelverwarming,Trekhaak.
Als exterieurkleur is er gekozen voor de sportieve kleur Zwart Metallic met als interieur combinatie Zwart half-lederen bekleding uiteraard met de perfect zittende sportstoelen van Mercedes met stoelverwarming..
Deze is uit de fabriek gekomen met de krachtige 2.0 motor die 184pk levert in combinatie met de 7-traps automaat zorgt dit voor prettige en zuinige rijeigenschappen.
Historie:
Nette Mercedes-Benz E200 Estate, van origine geleverd in Duitsland en in 2023 geimporteerd naar Nederland.
Deze auto is grotendeels dealer onderhouden, de laatste onderhoudsbeurten zijn uitgevoerd bij een specialist. De complete onderhoudsgeschiedenis is aanwezig op papier.
Wij bieden voor ondernemers en particulieren tevens financierings mogelijkheden aan.
De genoemde prijs is inclusief afleveringskosten en tenaamstellen.
Bezichtiging uitsluitend op afspraak!
MDJ Automotive
De Roede 2
8801 RC Franeker
Tel: 06-17790729
Meer informatie over deze occasion?
Neem dan contact met ons op

Openingstijden
MDJ automotive is uitsluitend op afspraak geopend.| : info@mdjautomotive.nl | |
| telefoon | : (06) 177 907 29 |
| adres | : De Roede 2 (showroom) |
| woonplaats | : 8801 RC Franeker |